![işitme engelli milli futbol takımımız](http://tfskd-ankara.org.tr/wp-content/uploads/2020/05/işitme-engelli-milli-futbol-takımımız.jpg)
Engelliler Haftası’nın tüm engelli bireylerimizin haklarının korunması için toplumsal farkındalık oluşturmasını ve onların yaşamlarının daha kolaylaşması için de vesile olmasını diliyorum .
Bizlerde işitme engelliler futbol liginde engelli arkadaşlarımıza hizmet ediyoruz.Haftanın anlamına binaen işitme engelliler milli futbol takımımızın resmini paylaşmaktan büyük onur duyuyoruz.
AKLIMIZDAN ÇIKARMAYALIM
Engelliler bizlerin, yani milletin aynasını oluşturur .
Bir yanıt bırakın