Yenimahalle belediye başkanı sayın Fethi YAŞAR’ı makamında ziyarette bulunduk. Amatör spora verdiği destek için teşekkür ettik ve Yeni dönemde başarılar diledik.
![](http://tfskd-ankara.org.tr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190517_122310_5081-1024x1024.jpg)
![](http://tfskd-ankara.org.tr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190517_122310_4971-1024x1024.jpg)
Yenimahalle belediye başkanı sayın Fethi YAŞAR’ı makamında ziyarette bulunduk. Amatör spora verdiği destek için teşekkür ettik ve Yeni dönemde başarılar diledik.
Telif hakkı © 2024 | MH Themes tarafından WordPress teması
Bir yanıt bırakın